Ⓒ 2021 storage-space.pl

Self storage - magazyny samoobsługowe

Self storage to magazyny samoobsługowe na wynajem. Są to boksy, czyli specjalne kontenery, których używasz tak jak chcesz. Proste, prawda? Poniżej znajdziesz między innymi odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)

To tylko trzy kroki:

1

2

3

Wybierz boks dopasowany do twoich potrzeb:
3 m², 6 m² lub  12 m²

Skontaktuj się z nami
i zarezerwuj boks. Długość wynajmu zależy od Ciebie (od miesiąca do nawet kilku lat).

Korzystaj ze swojego boksu: jak i kiedy chcesz.

Po pierwsze: bezpieczeństwo.

Teren, na którym znajdują się boksy jest ogrodzony, oświetlony, zabezpieczony alarmem oraz objęty całodobowym monitoringiem. Wejście na teren jest możliwe poprzez wprowadzenie kodu do bramy (indywidualnego dla każdego klienta). Dostęp do wynajętego boksu masz tylko Ty - zamykasz go na swoją kłódkę, a my dbamy o to, aby Twoje rzeczy były bezpieczne.

Po drugie: komfort.

Twój boks możesz potraktować jak powiększenie domu czy firmy. Możesz korzystać z niego o każdej porze dnia i nocy - jesteśmy otwarci 365 dni w roku. Teren jest utwardzony i przystosowany do wygodnego poruszania się samochodem. Dowolnie modyfikuj wielkość boksu oraz czas wynajmu. Jesteśmy otwarci na nietypowe propozycje.

Po trzecie: lokalizacja.

Teren z boksami znajduje się przy ulicy Ciepłowniczej 8 w Rzeszowie, tuż przy kominie elektrociepłowni. To tylko 6 minut drogi z centrum miasta i 7 minut od autostrady A4 i drogi ekspresowej S19

Lokalizacja obiektu pozwala na wygodny i szybki dojazd z każdej części miasta. Kliknij aby wyznaczyć trasę do storage-space.pl.

Zapoznaj się z naszą ofertą

kliknij tutaj

Po czwarte: cena.

Korzystanie z naszych kontenerów jest nieporównywalnie tańsze niż wynajem hali magazynowej czy komórki lokatorskiej w bloku.

Skontaktuj się z nami - pomożemy w doborze najlepszego boksu dla Twojego domu lub biznesu.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Magazyny samoobsługowe to wciąż pewna nowość dla wielu rzeszowian. Zgromadziliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wynajmu naszych boksów magazynowych. Jeśli nie znalazłeś wśród nich odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienie, wypełnij formularz lub zadzwoń. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. 

Self storage to obiekt z magazynami samoobsługowymi w różnych rozmiarach. To Twoja bezpieczna, dodatkowa przestrzeń. Pomieszczenie, które wybierzesz zamykasz na swoją kłódkę i od tej pory to wyłącznie Twoja przestrzeń – nikt inny nie ma do niej dostępu. Możesz czuć się jak u siebie. 

Co to jest self storage?

Jasne. Skontaktuj się z nami, a my udostępnimy Ci nasz obiekt abyś mógł na przykład dobrać odpowiedni rozmiar boksu dla siebie. Już teraz możesz obejrzeć zdjęcia naszego obiektu w zakładce Galeria

Czy mogę obejrzeć boksy przed wynajęciem?

Doskonale wiemy, że nikt nie lubi spędzać zbyt wiele czasu nad dokumentami i przelewami. Dlatego u nas ograniczamy formalności do minimum. Nie ma konieczności umawiania się na spotkanie, wszystkie niezbędne formalności załatwiamy zdalnie. Umowę podpisujemy przez internet - jednym kliknięciem. Umowa jest prosta i przejrzysta, jeśli chcesz prześlemy Ci wcześniej jej wzór.

Płatności? Łatwizna. Opłać boks kartą, blikiem lub innymi najpopularniejszymi sposobami płatności on-line bez żadnej prowizji. Pobieramy także kaucję w wysokości jednego miesiąca, którą zwracamy po zakończeniu najmu. 

Jak wyglądają formalności? Co jeśli chodzi o podpisanie umowy i płatność?

Minimalny okres wynajęcia boksu to jeden miesiąc. Jeśli z góry wiesz na jaki czas będziesz potrzebował przestrzeni możesz zawrzeć umowę na czas określony. Jednak większość naszych Klientów wybiera wariant z umową na czas nieokreslony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. 

Jaki jest minimalny okres wynajmu?

Tak. Pomieszczenie zazwyczaj można wynająć "na już". Formalności zajmują tylko kilka minut.

Jedynym ograniczeniem jest dostępność boksów. Czasami zdarza się, że jestem obłożeni w 100% i nie dysponujemy wolną przestrzenią. Dlatego mimo wszystko bezpieczniej jest bezpłatnie zarezerwować boks na przykład używając formularza

Bardzo mi się spieszy, czy mogę wynająć magazyn od zaraz?

Nasz plac manewrowy pozwala na wygodne poruszanie się także samochodami dostawczymi czy małymi ciężarówkami. Zapewniamy bezpośredni dojazd pod same drzwi Twojego boksu. 

Chcę przyjechać samochodem dostawczym. Jak wygląda dojazd do boksu?

Pewnie. Aby ułatwić Ci załadunek zapewniamy specjalny podjazd pod wózek paletowy. 

Czy mogę składować towar na paletach?

Na naszym obiekcie możesz zakupić kłódkę do boksu. To często szybsza i wygodniejsza alternatywa niż buszowanie po okolicznych marketach budowlanych. Po prostu pobierasz kłódkę, a my doliczamy 40 PLN do Twojej faktury.

Mogę kupić kłódkę na miejscu?

Nasze boksy nie mają dostępu do prądu. 

Czy w boksach jest dostęp do prądu?

Tak. Zabronione jest składowanie rzeczy: których posiadanie albo wprowadzanie do obrotu jest nielegalne na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, pochodzących z przestępstw, toksycznych, łatwopalnych, żrących, wszelkiego rodzaju chemikaliów, śmieci, odpadów, nawozów, paliw, olejów, smarów, produktów spożywczych psujących się oraz zwierząt. 

Są jakieś rzeczy, których nie można przechowywać w boksach?

Nie posiadamy własnej firmy transportowej, natomiast chętnie doradzimy jak zorganizować transport i przekażemy kontakt do współpracujących z nami firm transportowych.

Zapewniacie transport rzeczy do waszych magazynów?

Nasze magazyny posiadają ubezpieczenie OC. W celu ubezpieczenia przedmiotów składowanych przez Najemców, oferujemy indywidualną polisę ubezpieczeniową.

Czy magazyny są objęte ubezpieczeniem od kradzieży lub zniszczenia?

biuro@storage-space.pl

+48 600 276 472