+48 600 276 472

biuro@storage-space.pl

Wykorzystaj swój boks w dowolny sposób! Możesz przechować u nas meble, opony, rowery, motocykle, maszyny, dokumenty i wszystko inne co zechcesz. Poniżej tylko część zastosowań boksów magazynowych. 

Dowiedz się więcej

Przechowalnia to miejsce, w którym można przechowywać różnego rodzaju przedmioty, meble, dokumenty, towary lub inne rzeczy w sposób tymczasowy lub
Gdzie najlepiej przechować rzeczy podczas remontu czy przeprowadzki? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które muszą poradzić sobie z problemem
Kontenerami magazynowymi nazywamy specjalne stalowe kontenery, zaprojektowane specjalnie do potrzeb magazynowania w nich przedmiotów. Są to solidne i szczelne konstrukcje

Czy magazyny są objęte ubezpieczeniem od kradzieży lub zniszczenia?

Nasze magazyny posiadają ubezpieczenie OC. W celu ubezpieczenia przedmiotów składowanych przez Najemców, oferujemy indywidualną polisę ubezpieczeniową.

Zapewniacie transport rzeczy do waszych magazynów?

Nie posiadamy własnej firmy transportowej, natomiast chętnie doradzimy jak zorganizować transport i przekażemy kontakt do współpracujących z nami firm transportowych.

Są jakieś rzeczy, których nie można przechowywać w boksach?

Tak. Zabronione jest składowanie rzeczy: których posiadanie albo wprowadzanie do obrotu jest nielegalne na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, pochodzących z przestępstw, toksycznych, łatwopalnych, żrących, wszelkiego rodzaju chemikaliów, śmieci, odpadów, nawozów, paliw, olejów, smarów, produktów spożywczych psujących się oraz zwierząt. 

Czy w boksach jest dostęp do prądu?

Nasze boksy nie mają dostępu do prądu. 

Mogę kupić kłódkę na miejscu?

Tak. To często szybsza i wygodniejsza alternatywa niż buszowanie po okolicznych marketach budowlanych. Po prostu pobierasz kłódkę, a my doliczamy 50 PLN do Twojej faktury.

Czy mogę składować towar na paletach?

Pewnie. Aby ułatwić Ci załadunek zapewniamy specjalny podjazd pod wózek paletowy. 

Chcę przyjechać samochodem dostawczym. Jak wygląda dojazd do boksu?

Nasz plac manewrowy pozwala na wygodne poruszanie się także samochodami dostawczymi czy małymi ciężarówkami. Zapewniamy bezpośredni dojazd pod same drzwi Twojego boksu. 

Bardzo mi się spieszy, czy mogę wynająć magazyn od zaraz?

Tak. Pomieszczenie zazwyczaj można wynająć "na już". Formalności zajmują tylko kilka minut.

Jedynym ograniczeniem jest dostępność boksów. Czasami zdarza się, że jestem obłożeni w 100% i nie dysponujemy wolną przestrzenią. Dlatego mimo wszystko bezpieczniej jest bezpłatnie zarezerwować boks na przykład używając formularza

Jaki jest minimalny okres wynajmu?

Minimalny okres wynajęcia boksu to jeden miesiąc. Jeśli z góry wiesz na jaki czas będziesz potrzebował przestrzeni możesz zawrzeć umowę na czas określony. Jednak większość naszych Klientów wybiera wariant z umową na czas nieokreslony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. 

Jak wyglądają formalności? Co jeśli chodzi o podpisanie umowy i płatność?

Doskonale wiemy, że nikt nie lubi spędzać zbyt wiele czasu nad dokumentami i przelewami. Dlatego u nas ograniczamy formalności do minimum. Nie ma konieczności umawiania się na spotkanie, wszystkie niezbędne formalności załatwiamy zdalnie. Umowę podpisujemy przez internet - jednym kliknięciem. Umowa jest prosta i przejrzysta, jeśli chcesz prześlemy Ci wcześniej jej wzór.

Płatności? Łatwizna. Opłać boks kartą, blikiem lub innymi najpopularniejszymi sposobami płatności on-line bez żadnej prowizji. Pobieramy także kaucję w wysokości jednego miesiąca, którą zwracamy po zakończeniu najmu. 

Czy mogę obejrzeć boksy przed wynajęciem?

Jasne. Skontaktuj się z nami, a my udostępnimy Ci nasz obiekt abyś mógł na przykład dobrać odpowiedni rozmiar boksu dla siebie. Już teraz możesz obejrzeć zdjęcia naszego obiektu w zakładce Galeria

Co to jest self storage?

Self storage to obiekt z magazynami samoobsługowymi w różnych rozmiarach. To Twoja bezpieczna, dodatkowa przestrzeń. Pomieszczenie, które wybierzesz zamykasz na swoją kłódkę i od tej pory to wyłącznie Twoja przestrzeń – nikt inny nie ma do niej dostępu. Możesz czuć się jak u siebie. 

Magazyny samoobsługowe to wciąż pewna nowość dla wielu rzeszowian. Zgromadziliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wynajmu naszych boksów magazynowych. Jeśli nie znalazłeś wśród nich odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienie, wypełnij formularz lub zadzwoń. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Po czwarte: cena.

Korzystanie z naszych kontenerów jest nieporównywalnie tańsze niż wynajem hali magazynowej czy komórki lokatorskiej w bloku.

Skontaktuj się z nami - pomożemy w doborze najlepszego boksu dla Twojego domu lub biznesu.

kliknij tutaj

Zapoznaj się z naszą ofertą

Po trzecie: lokalizacja.

Teren z boksami znajduje się przy ulicy Ciepłowniczej 8 w Rzeszowie, tuż przy kominie elektrociepłowni. To tylko 6 minut drogi z centrum miasta i 7 minut od autostrady A4 i drogi ekspresowej S19

Lokalizacja obiektu pozwala na wygodny i szybki dojazd z każdej części miasta. Kliknij aby wyznaczyć trasę do storage-space.pl.

Po drugie: komfort.

Twój boks możesz potraktować jak powiększenie domu czy firmy. Możesz korzystać z niego o każdej porze dnia i nocy - jesteśmy otwarci 365 dni w roku. Teren jest utwardzony i przystosowany do wygodnego poruszania się samochodem. Dowolnie modyfikuj wielkość boksu oraz czas wynajmu. Jesteśmy otwarci na nietypowe propozycje.

Po pierwsze: bezpieczeństwo.

Teren, na którym znajdują się boksy jest ogrodzony, oświetlony, zabezpieczony alarmem, objęty całodobowym monitoringiem oraz chroniony przez patrol interwencyjny firmy ochroniarskiej. Wejście na teren jest możliwe poprzez wprowadzenie kodu do bramy (indywidualnego dla każdego klienta). Dostęp do wynajętego boksu masz tylko Ty - zamykasz go na swoją kłódkę, a my dbamy o to, aby Twoje rzeczy były bezpieczne.

Korzystaj ze swojego boksu: jak i kiedy chcesz.

Skontaktuj się z nami
i zarezerwuj boks. Długość wynajmu zależy od Ciebie (od miesiąca do nawet kilku lat).

Wybierz boks dopasowany do twoich potrzeb:
3 m², 6 m² lub  12 m²

3

2

1

To tylko trzy kroki:

Self storage to magazyny samoobsługowe na wynajem. Są to boksy, czyli specjalne kontenery, których używasz tak jak chcesz. Proste, prawda? Poniżej znajdziesz między innymi odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) oraz zestaw pomocnych artykułów w formie bloga. 

Self storage - magazyny samoobsługowe

Ⓒ 2021 storage-space.pl